PSU8865A
PSU8865A Cornell Dubilier - CDE
PSU.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 88-106uF 165V
auf Bestellung 97 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PSU8865A Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP ALUM 88UF 165V QC CHAS MT, Tolerance: 0%, +20%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can - QC Terminals, Size / Dimension: 1.438" Dia (36.53mm), Polarization: Bi-Polar, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Applications: Motor Start, Height - Seated (Max): 2.750" (69.85mm), Capacitance: 88 µF, Voltage - Rated: 165 V.
Weitere Produktangebote PSU8865A
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PSU8865A PSU8865A Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PSU.pdf Description: CAP ALUM 88UF 165V QC CHAS MT
Tolerance: 0%, +20%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can - QC Terminals
Size / Dimension: 1.438" Dia (36.53mm)
Polarization: Bi-Polar
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Applications: Motor Start
Height - Seated (Max): 2.750" (69.85mm)
Capacitance: 88 µF
Voltage - Rated: 165 V