Produkte > SAME SKY > PT01-D130K2-B502
PT01-D130K2-B502
PT01-D130K2-B502 Same Sky
pt01_d130k2_b502-3510854.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers rotary potentiometer single channel horizontal 30mm knurled linear taper 5K ohm
auf Bestellung 866 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PT01-D130K2-B502 Same Sky
Description: POT 5K OHM 1/20W CARBON LINEAR, Resistance (Ohms): 5k, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Adjustment Type: Top Adjustment, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Actuator Length: 1.181" (30.00mm), Actuator Type: Knurled, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 285°, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PT01-D130K2-B502 PT01-D130K2-B502 Hersteller : CUI Devices pt01.pdf Description: POT 5K OHM 1/20W CARBON LINEAR
Resistance (Ohms): 5k
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±20%
Termination Style: PC Pins
Actuator Length: 1.181" (30.00mm)
Actuator Type: Knurled
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Carbon
Taper: Linear
Rotation: 285°
Number of Gangs: 1
Part Status: Active
Number of Turns: 1
auf Bestellung 933 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
PT01-D130K2-B502 PT01-D130K2-B502 Hersteller : CUI Devices pt01.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer single channel horizontal 30mm knurled linear taper 5K ohm