Produkte > BRADY CORPORATION > PTDS-15-390
PTDS-15-390
PTDS-15-390 Brady Corporation
B-390.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: WIRE MARKER 15MM X 4MM WHITE
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polypropylene (PP)
Type: Wire Marker
Size: 0.59" W x 0.16" L (15.0mm x 4.0mm)
Legend: Blank
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTDS-15-390 Brady Corporation
Description: WIRE MARKER 15MM X 4MM WHITE, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polypropylene (PP), Type: Wire Marker, Size: 0.59" W x 0.16" L (15.0mm x 4.0mm), Legend: Blank.