Produkte > WOLFSPEED, INC. > PTFB213004F-V2-R250
PTFB213004F-V2-R250 Wolfspeed, Inc.
NPMA_35.tmp
Hersteller: Wolfspeed, Inc.
Description: IC AMP RF LDMOS
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: H-37275-6/2
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.17GHz
Power - Output: 60W
Gain: 18dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: H-37275-6/2
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 30 V
Current - Test: 2.4 A