Produkte > TEXAS INSTRUMENTS > PTH12030WAZ
PTH12030WAZ
PTH12030WAZ Texas Instruments
slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 1.2-5.5V 143W
Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Packaging: Bulk
Package / Case: 13-SMD Module
Size / Dimension: 1.37" L x 1.12" W x 0.38" H (34.8mm x 28.5mm x 9.6mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.8V
Efficiency: 94.5%
Current - Output (Max): 26A
Voltage - Input (Min): 10.2V
Voltage - Output 1: 1.2 ~ 5.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 287 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTH12030WAZ Texas Instruments
Description: DC DC CONVERTER 1.2-5.5V 143W, Features: Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO, Packaging: Bulk, Package / Case: 13-SMD Module, Size / Dimension: 1.37" L x 1.12" W x 0.38" H (34.8mm x 28.5mm x 9.6mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.8V, Efficiency: 94.5%, Current - Output (Max): 26A, Voltage - Input (Min): 10.2V, Voltage - Output 1: 1.2 ~ 5.5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTH12030WAZ PTH12030WAZ Hersteller : Texas Instruments slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw Non-Isolated DC/DC Converters 1.2 to 5.5V 26A 12V Input WideAdj Module
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
PTH12030WAZ PTH12030WAZ Hersteller : Texas Instruments slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: DC DC CONVERTER 1.2-5.5V 143W
Packaging: Tray
Package / Case: 13-SMD Module
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.8V
Efficiency: 94.5%
Current - Output (Max): 26A
Voltage - Input (Min): 10.2V
Voltage - Output 1: 1.2 ~ 5.5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
auf Bestellung 16 Stücke:
PTH12030WAZ Hersteller : artesyn slts211i.pdf?t.download=true&u=5oefqw 06+
auf Bestellung 22 Stücke:
PTH12030WAZ PTH12030WAZ Hersteller : Artesyn Embedded Technologies pth12030_1200432976-707248.pdf Non-Isolated DC/DC Converters 10.2-13.8Vin 5.5V26A 1.370" x1.120"x0.354