Produkte > CUI DEVICES > PTN06-B200CB20-H
PTN06-B200CB20-H
PTN06-B200CB20-H CUI Devices
ptn06.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: ROTARY POTENTIOMETER, 6MM, VERTI
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 200 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-B200CB20-H CUI Devices
Description: ROTARY POTENTIOMETER, 6MM, VERTI, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 200 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-B200CB20-H PTN06-B200CB20-H Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Potentiometers 6mm vertical 200K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance 50% wiper
auf Bestellung 1976 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN06-B200CB20-H PTN06-B200CB20-H Hersteller : Same Sky ptn06-3510903.pdf Potentiometers 6mm vertical 200K ohm cross slot rotor linear 20% tolerance 50% wiper