Produkte > SAME SKY > PTN06-B500HC20
PTN06-B500HC20
PTN06-B500HC20 Same Sky
ptn06.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 500kOhms, 20%, Crimped Terminals, Horizontal Trimmer
auf Bestellung 996 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-B500HC20 Same Sky
Description: TRIMMER 500K OHM 0.15W PC PIN, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-B500HC20 PTN06-B500HC20 Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 6mm, vertical, 500K ohm, hexagonal rotor, logarithmic, 20% tolerance
auf Bestellung 998 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN06-B500HC20 PTN06-B500HC20 Hersteller : CUI Devices ptn06.pdf Description: TRIMMER 500K OHM 0.15W PC PIN
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 500 kOhms