Produkte > SAME SKY > PTN06-D10CC20-H
PTN06-D10CC20-H
PTN06-D10CC20-H Same Sky
ptn06.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 10kOhms, 20%, Crimped Terminals, Vertical Trimmer
auf Bestellung 968 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-D10CC20-H Same Sky
Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 10K ohm, crossslot rotor, logarithmic,20% tolerance, 50% wip.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-D10CC20-H PTN06-D10CC20-H Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 10K ohm, crossslot rotor, logarithmic,20% tolerance, 50% wip