Produkte > SAME SKY > PTN06-D11CB10
PTN06-D11CB10
PTN06-D11CB10 Same Sky
ptn06.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 11MOhms, 20%, Crimped Terminals, Vertical Trimmer
auf Bestellung 4747 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN06-D11CB10 Same Sky
Description: TRIMMER 1M OHM 0.15W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN06-D11CB10 PTN06-D11CB10 Hersteller : CUI Devices ptn06.pdf Description: TRIMMER 1M OHM 0.15W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Resistance: 1 mOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 4982 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 19
PTN06-D11CB10 PTN06-D11CB10 Hersteller : CUI Devices ptn06-3106587.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 6mm, horizontal, 1M ohm, cross slot rotor, linear, 10% tolerance