Produkte > SAME SKY > PTN10-B11HB20
PTN10-B11HB20
PTN10-B11HB20 Same Sky
ptn10.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 10mm vertical 1M ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance
auf Bestellung 1989 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-B11HB20 Same Sky
Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, VER, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-B11HB20 PTN10-B11HB20 Hersteller : CUI Devices ptn10.pdf Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, VER
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Carbon
Resistance: 1 mOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
PTN10-B11HB20 PTN10-B11HB20 Hersteller : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10mm vertical 1M ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance