Produkte > CUI DEVICES > PTN10-B50HB20
PTN10-B50HB20
PTN10-B50HB20 CUI Devices
ptn10.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, VER
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 1999 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN10-B50HB20 CUI Devices
Description: TRIMMER POTENTIOMETER, 10MM, VER, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.406" Dia (10.30mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN10-B50HB20 PTN10-B50HB20 Hersteller : CUI Devices ptn10-3159356.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 10mm vertical 50K ohm hexagonal rotor linear 20% tolerance