Produkte > CUI DEVICES > PTN15-C50HB20-H
PTN15-C50HB20-H
PTN15-C50HB20-H CUI Devices
ptn15.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TRIMMER 50K OHM 0.2W PC PIN SIDE
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 50 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-C50HB20-H CUI Devices
Description: TRIMMER 50K OHM 0.2W PC PIN SIDE, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 50 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-C50HB20-H PTN15-C50HB20-H Hersteller : CUI Devices ptn15-3159370.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 15mm, vertical, 50K ohm, hexagonal rotor, linear, 20% tolerance, 50% wiper
auf Bestellung 997 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN15-C50HB20-H PTN15-C50HB20-H Hersteller : Same Sky ptn15-3510855.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, vertical, 50K ohm, hexagonal rotor, linear, 20% tolerance, 50% wiper