Produkte > CUI DEVICES > PTN15-E02SB20
PTN15-E02SB20
PTN15-E02SB20 CUI Devices
ptn15.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: TRIMMER 2K OHM 0.2W PC PIN TOP
Packaging: Bag
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 2 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-E02SB20 CUI Devices
Description: TRIMMER 2K OHM 0.2W PC PIN TOP, Packaging: Bag, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 2 kOhms, Number of Turns: 1.