Produkte > CUI DEVICES > PTN15-E05SB20
PTN15-E05SB20
PTN15-E05SB20 CUI Devices
ptn15.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: ROTARY POTENTIOMETER, 15MM, HORI
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Resistance: 5 kOhms
Number of Turns: 1
auf Bestellung 995 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN15-E05SB20 CUI Devices
Description: ROTARY POTENTIOMETER, 15MM, HORI, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Resistance: 5 kOhms, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN15-E05SB20 PTN15-E05SB20 Hersteller : CUI Devices ptn15-3159370.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 5K ohm, screwdriver rotor, linear, 20% tolerance
auf Bestellung 978 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
PTN15-E05SB20 PTN15-E05SB20 Hersteller : Same Sky ptn15.pdf Potentiometers rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 5K ohm, screwdriver rotor, linear, 20% tolerance