Produkte > SAME SKY > PTN16-D100115DB1
PTN16-D100115DB1
PTN16-D100115DB1 Same Sky
ptn16.pdf
Hersteller: Same Sky
Potentiometers 17mm Pot, 100Kohm, D-cut shaft
auf Bestellung 743 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTN16-D100115DB1 Same Sky
Description: 17MM POT, 100KOHM, D-CUT SHAFT, Packaging: Tray, Resistance (Ohms): 100k, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Top Adjustment, Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Bushing Thread: M7 x 0.75, Actuator Length: 0.591" (15.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 305°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTN16-D100115DB1 PTN16-D100115DB1 Hersteller : CUI Devices ptn16.pdf Description: 17MM POT, 100KOHM, D-CUT SHAFT
Packaging: Tray
Resistance (Ohms): 100k
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Top Adjustment
Bushing Thread: M7 x 0.75
Actuator Length: 0.591" (15.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Resistive Material: Carbon
Taper: Linear
Rotation: 305°
Number of Gangs: 1
Number of Turns: 1
auf Bestellung 986 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
PTN16-D100115DB1 PTN16-D100115DB1 Hersteller : CUI Devices ptn16-3196298.pdf Potentiometers 17mm Pot, 100Kohm, D-cut shaft