Produkte > WOLFSPEED, INC. > PTRA087008NB-V1-R2
PTRA087008NB-V1-R2
PTRA087008NB-V1-R2 Wolfspeed, Inc.
ptra087008nb_v1.pdf
Hersteller: Wolfspeed, Inc.
Description: 700W, SI LDMOS, 48V, 790-820MHZ,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HB2SOF-6-1
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 755MHz ~ 805MHz
Configuration: Dual
Power - Output: 650W
Gain: 18.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: PG-HB2SOF-6-1
Part Status: Active
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 510 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTRA087008NB-V1-R2 Wolfspeed, Inc.
Description: 700W, SI LDMOS, 48V, 790-820MHZ,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HB2SOF-6-1, Current Rating (Amps): 10µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 755MHz ~ 805MHz, Configuration: Dual, Power - Output: 650W, Gain: 18.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: PG-HB2SOF-6-1, Part Status: Active, Voltage - Rated: 105 V, Voltage - Test: 48 V, Current - Test: 510 mA.
Weitere Produktangebote PTRA087008NB-V1-R2
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTRA087008NB-V1-R2 Hersteller : Wolfspeed / Cree Wolfspeed_PTRA087008NB_V1-1879992.pdf RF MOSFET Transistors 700W, Si LDMOS, 48V, 790-820MHz, TO275