Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > PTVA092407NF-V1-R5
PTVA092407NF-V1-R5 MACOM Technology Solutions
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: RF MOSFET LDMOS 48V 4HBSOF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HBSOF-4-1
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 869MHz ~ 960MHz
Power - Output: 240W
Gain: 22.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: PG-HBSOF-4-1
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 900 mA