Produkte > WOLFSPEED, INC. > PTVA092407NF-V2-R5
PTVA092407NF-V2-R5 Wolfspeed, Inc.
Wolfspeed_PTVA092407NF_V2.pdf
Hersteller: Wolfspeed, Inc.
Description: 240W, SI LDMOS, 48V, 869-960MHZ,
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: HBSOF-4-2
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 869MHz ~ 960MHz
Power - Output: 240W
Gain: 22.5dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: PG-HBSOF-4-2
Part Status: Active
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 48 V
Current - Test: 900 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PTVA092407NF-V2-R5 Wolfspeed, Inc.
Description: 240W, SI LDMOS, 48V, 869-960MHZ,, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: HBSOF-4-2, Current Rating (Amps): 10µA, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 869MHz ~ 960MHz, Power - Output: 240W, Gain: 22.5dB, Technology: LDMOS, Supplier Device Package: PG-HBSOF-4-2, Part Status: Active, Voltage - Rated: 105 V, Voltage - Test: 48 V, Current - Test: 900 mA.
Weitere Produktangebote PTVA092407NF-V2-R5
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PTVA092407NF-V2-R5 PTVA092407NF-V2-R5 Hersteller : MACOM PTVA092407NF.pdf RF MOSFET Transistors 240W, Si LDMOS, 48V, 869-960MHz, TO288