Produkte > MACOM TECHNOLOGY SOLUTIONS > PTVA127002EV-V1-R0
PTVA127002EV-V1-R0
PTVA127002EV-V1-R0 MACOM Technology Solutions
PTVA127002EV.pdf
Hersteller: MACOM Technology Solutions
Description: RF MOSFET LDMOS 50V H-36275-4
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: H-36275-4
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 1.2GHz ~ 1.4GHz
Power - Output: 700W
Gain: 16dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: H-36275-4
Voltage - Rated: 105 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 150 mA