Produkte > BUSSMANN / EATON > PV-12A10F85L
PV-12A10F85L Bussmann / Eaton
bus_ele_ds_10121_pv10m-318648.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 12AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 10 X 85MM
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-12A10F85L Bussmann / Eaton
Category: Other Fuses, Description: Fuse: fuse; 12A; 1.5kVDC; gPV; special application; 10.3x85mm, Type of fuse: fuse, Current rating: 12A, Rated voltage: 1.5kV DC, Fuse characteristics: gPV, Kind of fuse: special application, Fuse size: 10.3x85mm, Breaking capacity: 30kA, Energy I2t: 19A2s, Fuses application: photovoltaics.
Weitere Produktangebote PV-12A10F85L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-12A10F85L Hersteller : BUSSMANN PV-12A10F85L.pdf Category: Other Fuses
Description: Fuse: fuse; 12A; 1.5kVDC; gPV; special application; 10.3x85mm
Type of fuse: fuse
Current rating: 12A
Rated voltage: 1.5kV DC
Fuse characteristics: gPV
Kind of fuse: special application
Fuse size: 10.3x85mm