PV-2-25A10F85L
PV-2-25A10F85L Eaton - Bussmann Electrical Division
skuPage.PV-2-25A10F85L.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 2.25AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 1
Packaging: Bulk
Package / Case: Cartridge, Non-Standard
Size / Dimension: 0.406" Dia x 3.346" L (10.30mm x 85.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 2.25A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Applications: Solar (Photovoltaic)
Approval Agency: UL
Class: gPV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA
Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-2-25A10F85L Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: 2.25AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 1, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.406" Dia x 3.346" L (10.30mm x 85.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 2.25A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Solar (Photovoltaic), Approval Agency: UL, Class: gPV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.
Weitere Produktangebote PV-2-25A10F85L
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-2-25A10F85L Hersteller : Bussmann / Eaton skuPage.PV-2-25A10F85L.pdf Specialty Fuses 2.25AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 10 X 85MM