PV-25A10F85L Bussmann / Eaton
| Anzahl | Preis |
|---|---|
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-25A10F85L Bussmann / Eaton
Description: 2.5 AMP 1500V DC SOLAR FERRULE 1, Packaging: Bulk, Package / Case: Cartridge, Non-Standard, Size / Dimension: 0.406" Dia x 3.346" L (10.30mm x 85.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 2.5A, Mounting Type: Requires Holder, Applications: Electrical, Industrial, Class: gPV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 30kA, Voltage Rating - DC: 1.5 kVDC.
Weitere Produktangebote PV-25A10F85L
|---|---|---|---|---|---|
| PV-2-5A10F85L | Hersteller : Eaton - Bussmann Electrical Division |