Produkte > BUSSMANN / EATON > PV-20A10-1P
PV-20A10-1P Bussmann / Eaton
bus_ele_ds_10121_pv10m-318648.pdf
Hersteller: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 1A 1000V DC SOLAR PCB-2 10X38MM
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-20A10-1P Bussmann / Eaton
Category: Fuses 10,3x38mm - Fast, Description: Fuse: fuse; 20A; 1kVDC; gPV; ceramic,cylindrical; 10.3x38mm, Type of fuse: fuse, Fuses application: photovoltaics, Operating temperature: -40...90°C, Fuse size: 10.3x38mm, Current rating: 20A, Energy I2t: 34A2s, Rated voltage: 1kV DC, Breaking capacity: 50kA, Fuse characteristics: gPV, Kind of fuse: ceramic; cylindrical.
Weitere Produktangebote PV-20A10-1P
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-20A10-1P Hersteller : BUSSMANN PV-1A10-1P.pdf Category: Fuses 10,3x38mm - Fast
Description: Fuse: fuse; 20A; 1kVDC; gPV; ceramic,cylindrical; 10.3x38mm
Type of fuse: fuse
Fuses application: photovoltaics
Operating temperature: -40...90°C
Fuse size: 10.3x38mm
Current rating: 20A
Energy I2t: 34A2s
Rated voltage: 1kV DC