PV-63ANH1 Eaton - Bussmann Electrical Division
bus-iec-ds-720133-nhpvfuselinks.pdf
Hersteller: Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE 63A 1000V DC PV SIZE 1 DUAL
Packaging: Bulk
Features: Indicating
Package / Case: Rectangular, Blade
Size / Dimension: 5.315" L x 2.083" W x 1.561" H (135.00mm x 52.90mm x 39.65mm)
Fuse Type: Rectangular
Current Rating (Amps): 63A
Mounting Type: Requires Holder
Response Time: Fast Blow
Applications: Electrical, Industrial
Approval Agency: CE, CSA, UL
Class: gPV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - DC: 1 kVDC
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV-63ANH1 Eaton - Bussmann Electrical Division
Description: FUSE 63A 1000V DC PV SIZE 1 DUAL, Packaging: Bulk, Features: Indicating, Package / Case: Rectangular, Blade, Size / Dimension: 5.315" L x 2.083" W x 1.561" H (135.00mm x 52.90mm x 39.65mm), Fuse Type: Rectangular, Current Rating (Amps): 63A, Mounting Type: Requires Holder, Response Time: Fast Blow, Applications: Electrical, Industrial, Approval Agency: CE, CSA, UL, Class: gPV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - DC: 1 kVDC.
Weitere Produktangebote PV-63ANH1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV-63ANH1 PV-63ANH1 Hersteller : Bussmann / Eaton coois10825_1-2264278.pdf Specialty Fuses FUSE 63A 1000V DC PV SIZE 1 DUAL IND