PV100USB
PV100USB Eaton Tripp Lite
pv100usb.pdf
Hersteller: Eaton Tripp Lite
Description: INVERTER 100W 12VDC 1 OUTLET
Packaging: Bulk
Features: USB Port(s)
Voltage - Output: 120VAC
Voltage - Input: 12VDC
AC Outlets: 1
Type: Inverter
Size: 3.94" L x 1.61" W x 3.27" H (100.0mm x 40.9mm x 83.0mm)
Connector - AC Output: NEMA 5-15R
Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug
Region Utilized: North America
Remote Capability: No
Part Status: Active
Power - Output Continuous: 100 W
Power - Output Surge: 200 W
auf Bestellung 1284 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PV100USB Eaton Tripp Lite
Description: INVERTER 100W 12VDC 1 OUTLET, Packaging: Bulk, Features: USB Port(s), Voltage - Output: 120VAC, Voltage - Input: 12VDC, AC Outlets: 1, Type: Inverter, Size: 3.94" L x 1.61" W x 3.27" H (100.0mm x 40.9mm x 83.0mm), Connector - AC Output: NEMA 5-15R, Connector - Voltage Input: Cigarette Lighter Plug, Region Utilized: North America, Remote Capability: No, Part Status: Active, Power - Output Continuous: 100 W, Power - Output Surge: 200 W.
Weitere Produktangebote PV100USB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PV100USB PV100USB Hersteller : Tripp Lite pv100usb.pdf Power Inverters 100W PwrVerter Ultra Compact Car Inverter