Produkte > UNIRISE USA > PWCD-515PC5-10A-03F-BLK-E
PWCD-515PC5-10A-03F-BLK-E
PWCD-515PC5-10A-03F-BLK-E Unirise USA
Hersteller: Unirise USA
Description: CORD 5/15P - C5 18AWG BLACK 3FT
Packaging: Bulk
Color: Black
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 10A
Length: 3.00' (914.4mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SVT
1st Connector: NEMA 5-15P
2nd Connector: IEC 320-C5
Approval Agency Marking: UL
Approved Countries: United States
Part Status: Active
auf Bestellung 8865 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PWCD-515PC5-10A-03F-BLK-E Unirise USA
Description: CORD 5/15P - C5 18AWG BLACK 3FT, Packaging: Bulk, Color: Black, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 10A, Length: 3.00' (914.4mm), Wire Gauge: 18 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SVT, 1st Connector: NEMA 5-15P, 2nd Connector: IEC 320-C5, Approval Agency Marking: UL, Approved Countries: United States, Part Status: Active.