Produkte > UNIRISE USA > PWCD-C14C19-15A-05F-BLU
PWCD-C14C19-15A-05F-BLU
PWCD-C14C19-15A-05F-BLU Unirise USA
UNC%20C14-C19.pdf
Hersteller: Unirise USA
Description: CORD C14 - C19 14AWG BLUE 5FT
Packaging: Bulk
Color: Blue
Voltage Rating: 250V
Current Rating (Amps): 15A
Length: 5.00' (1.52m)
Wire Gauge: 14 AWG
Shielding: Unshielded
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Operating Temperature: 105°C
Number of Conductors: 3
Cord Type: SJT
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C19
Approval Agency Marking: UL
Approved Countries: United States
Part Status: Active
auf Bestellung 292 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PWCD-C14C19-15A-05F-BLU Unirise USA
Description: CORD C14 - C19 14AWG BLUE 5FT, Packaging: Bulk, Color: Blue, Voltage Rating: 250V, Current Rating (Amps): 15A, Length: 5.00' (1.52m), Wire Gauge: 14 AWG, Shielding: Unshielded, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Operating Temperature: 105°C, Number of Conductors: 3, Cord Type: SJT, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C19, Approval Agency Marking: UL, Approved Countries: United States, Part Status: Active.