Produkte > UNIRISE USA > PWCD-C7C14-10A-02F-BLK
PWCD-C7C14-10A-02F-BLK
PWCD-C7C14-10A-02F-BLK Unirise USA
C14-C7_1657652326.pdf
Hersteller: Unirise USA
Description: CORD C7 - C14 18AWG BLACK 2FT
Packaging: Bulk
Color: Black
Current Rating (Amps): 10A
Length: 2.00' (609.6mm)
Wire Gauge: 18 AWG
Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots)
Number of Conductors: 3
Cord Type: SPT-2
1st Connector: IEC 320-C14
2nd Connector: IEC 320-C7
Approval Agency Marking: cUL, UL
Approved Countries: Canada, United States
Part Status: Active
auf Bestellung 28 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PWCD-C7C14-10A-02F-BLK Unirise USA
Description: CORD C7 - C14 18AWG BLACK 2FT, Packaging: Bulk, Color: Black, Current Rating (Amps): 10A, Length: 2.00' (609.6mm), Wire Gauge: 18 AWG, Style: Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots), Number of Conductors: 3, Cord Type: SPT-2, 1st Connector: IEC 320-C14, 2nd Connector: IEC 320-C7, Approval Agency Marking: cUL, UL, Approved Countries: Canada, United States, Part Status: Active.