PWN10VEE24AA
PWN10VEE24AA NMB Technologies Corporation
PWN10V_17V.pdf
Hersteller: NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 11139 RPM 24V
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Round - 0.803" Dia (20.40mm)
Function: Standard
RPM: 11139 RPM
Type: DC Motor
Termination Style: Solder Tab
Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm)
Mounting Hole Spacing: 0.488" (12.40mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.445" (11.30mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.277 / 1.96
auf Bestellung 374 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PWN10VEE24AA NMB Technologies Corporation
Description: STANDARD MOTOR 11139 RPM 24V, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Round - 0.803" Dia (20.40mm), Function: Standard, RPM: 11139 RPM, Type: DC Motor, Termination Style: Solder Tab, Diameter - Shaft: 0.079" (2.00mm), Mounting Hole Spacing: 0.488" (12.40mm), Length - Shaft and Bearing: 0.445" (11.30mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.277 / 1.96.