Produkte > L-COM > PXPEESB-30N
PXPEESB-30N
PXPEESB-30N L-com
ds_PXPEESB-30N.pdf
Hersteller: L-com
Description: PHOTOELECTRIC SENSOR, SQUARE PBT
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Adjustable, 1-Turn Potentiometer
Sensing Distance: 11.811" (300mm)
Sensing Method: Reflective, Diffuse
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Output Configuration: PNP
Voltage - Supply: 10V ~ 30V
Ingress Protection: IP65
Cable Length: 78.74" (2m)
Connection Method: Cable
Light Source: LED
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PXPEESB-30N L-com
Description: PHOTOELECTRIC SENSOR, SQUARE PBT, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Adjustable, 1-Turn Potentiometer, Sensing Distance: 11.811" (300mm), Sensing Method: Reflective, Diffuse, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Output Configuration: PNP, Voltage - Supply: 10V ~ 30V, Ingress Protection: IP65, Cable Length: 78.74" (2m), Connection Method: Cable, Light Source: LED.