Produkte > CUI INC. > PYB20-Q48-S5-T
PYB20-Q48-S5-T
PYB20-Q48-S5-T CUI Inc.
pyb20-t.pdf
Hersteller: CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 20W
Power (Watts): 20W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Input (Max): 75V
Approval Agency: EN
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Standard Number: 55024; 55032 Class A
auf Bestellung 69 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details PYB20-Q48-S5-T CUI Inc.
Description: DC/DC CONVERTER 5V 20W, Power (Watts): 20W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.99" L x 1.24" W x 0.84" H (76.0mm x 31.5mm x 21.2mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Input (Max): 75V, Approval Agency: EN, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Standard Number: 55024; 55032 Class A.