Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZ1AL28B_R1_00001
PZ1AL28B_R1_00001
PZ1AL28B_R1_00001 Panjit International Inc.
PZ1AL2V5B_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 28V 1W SOD123FL
Tolerance: ±5%
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 28 V
Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms
Supplier Device Package: SOD-123FL
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 21 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZ1AL28B_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 28V 1W SOD123FL, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123F, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 28 V, Impedance (Max) (Zzt): 15 Ohms, Supplier Device Package: SOD-123FL, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 1 µA @ 21 V.
Weitere Produktangebote PZ1AL28B_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PZ1AL28B_R1_00001 PZ1AL28B_R1_00001 Hersteller : Panjit PZ1AL2V5B_SERIES.pdf Zener Diodes 1000mW,ZENER,SOD-123FL,28V