Produkte > PANJIT SEMICONDUCTOR > PZD22B13C-AU_R1_000A1
PZD22B13C-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
PZD22B2V4C-AU_SER.pdf
Hersteller: PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 200mW; 13V; SMD; reel,tape; SOT323
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.2W
Zener voltage: 13V
Mounting: SMD
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Case: SOT323
Semiconductor structure: common anode; double
Application: automotive industry
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZD22B13C-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 200mW; 13V; SMD; reel,tape; SOT323, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.2W, Zener voltage: 13V, Mounting: SMD, Tolerance: ±5%, Kind of package: reel; tape, Case: SOT323, Semiconductor structure: common anode; double, Application: automotive industry.