Produkte > PANJIT > PZD22B17C-R1-00001
PZD22B17C-R1-00001 Panjit
Hersteller: Panjit
Zener Diodes
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZD22B17C-R1-00001 Panjit
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 200mW; 17V; SMD; reel,tape; SOT323, Type of diode: Zener, Semiconductor structure: common anode; double, Case: SOT323, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Zener voltage: 17V, Power dissipation: 0.2W, Tolerance: ±5%.
Weitere Produktangebote PZD22B17C-R1-00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
PZD22B17C_R1_00001 Hersteller : PanJit Semiconductor PZD22B2V4C_SER.pdf Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 200mW; 17V; SMD; reel,tape; SOT323
Kind of package: reel; tape
Zener voltage: 17V
Power dissipation: 0.2W
Tolerance: ±5%