Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > PZS513V9BAS-AU_R1_000A1
PZS513V9BAS-AU_R1_000A1
PZS513V9BAS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
PZS513V9BAS-AU_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V
Supplier Device Package: SOD-123
Grade: Automotive
Power - Max: 500 mW
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V
Qualification: AEC-Q101
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZS513V9BAS-AU_R1_000A1 Panjit International Inc.
Description: DIODE ZENER 3.9V 500MW SOD123, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 3.9 V, Supplier Device Package: SOD-123, Grade: Automotive, Power - Max: 500 mW, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V, Qualification: AEC-Q101.
Weitere Produktangebote PZS513V9BAS-AU_R1_000A1
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: Diode: Zener; 500mW; 3.9V; SMD; reel,tape; SOD123; single diode
Mounting: SMD
Case: SOD123
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 3.9V
Tolerance: ±5%