Produkte > PANJIT SEMICONDUCTOR > PZS513V9BCH-AU_R1_000A1
PZS513V9BCH-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
PZS513V9BCH-AU_SER.pdf
Hersteller: PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes
Description: Diode: Zener; 500mW; 3.9V; SMD; reel,tape; SOD323HE; single diode
Mounting: SMD
Case: SOD323HE
Semiconductor structure: single diode
Type of diode: Zener
Power dissipation: 0.5W
Zener voltage: 3.9V
Tolerance: ±5%
Kind of package: reel; tape
Application: automotive industry
Produktbewertung abgeben
Technische Details PZS513V9BCH-AU_R1_000A1 PanJit Semiconductor
Category: SMD Zener diodes, Description: Diode: Zener; 500mW; 3.9V; SMD; reel,tape; SOD323HE; single diode, Mounting: SMD, Case: SOD323HE, Semiconductor structure: single diode, Type of diode: Zener, Power dissipation: 0.5W, Zener voltage: 3.9V, Tolerance: ±5%, Kind of package: reel; tape, Application: automotive industry.