Produkte > APEM > Q14F5CZZRGB24ECA
Q14F5CZZRGB24ECA
Q14F5CZZRGB24ECA Apem
indicators_serie_Q14_-3395791.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Flush Chrome Bezel 24VDC RGB IP67
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 133-137 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q14F5CZZRGB24ECA Apem
Description: FLUSH CHRMBEZ RGB 24VDC IP67, Packaging: Bulk, Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue, Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm), Lens Color: Clear, Viewing Angle: 100°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm), Lens Transparency: Diffused, Lamp Color: Red, Green, Blue (RGB), Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.
Weitere Produktangebote Q14F5CZZRGB24ECA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q14F5CZZRGB24ECA Q14F5CZZRGB24ECA Hersteller : APEM Inc. indicators_serie_Q14_.pdf Description: FLUSH CHRMBEZ RGB 24VDC IP67
Packaging: Bulk
Current: 20mA Red, 20mA Green, 20mA Blue
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 220mcd Red, 500mcd Green, 100mcd Blue
Termination Style: Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Lens Color: Clear
Viewing Angle: 100°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.55" (14.00mm)