Produkte > QUALTEK > Q2-XT-10AWG-01-QB48IN-25
Q2-XT-10AWG-01-QB48IN-25 Qualtek
Q2XT.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: TUBING 0.103" ID POLY 4' BLACK
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Halogen Free
Length: 4.00' (1.22m)
Type: Solid Tubing
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Diameter - Outside: 0.142" (3.60mm)
Diameter - Inside: 0.103" (2.60mm)
Material Flammability Rating: UL 224 VW-1
Type Attributes: Smooth
Heat Protection: Flame Retardant
Wall Thickness: 0.019" (0.48mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q2-XT-10AWG-01-QB48IN-25 Qualtek
Description: TUBING 0.103" ID POLY 4' BLACK, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Halogen Free, Length: 4.00' (1.22m), Type: Solid Tubing, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Diameter - Outside: 0.142" (3.60mm), Diameter - Inside: 0.103" (2.60mm), Material Flammability Rating: UL 224 VW-1, Type Attributes: Smooth, Heat Protection: Flame Retardant, Wall Thickness: 0.019" (0.48mm).