Produkte > APEM > Q22F1GZZRYG05E
Q22F1GZZRYG05E APEM
indicators-series-Q22.pdf
Hersteller: APEM
Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; flat; red/green/yellow; Ø22mm; IP67; Q22; brass
Type of light indictaor: LED
Kind of indicator: flat
Lamp colour: red/green/yellow
Mounting hole diameter: Ø22mm
IP rating: IP67
Manufacturer series: Q22
Leads: connectors; for soldering
Body material: brass
LED diameter: 18mm
Body colour: grey
Supply voltage: 5V DC
Plating material: chromium
Operating temperature: -40...85°C
Leads dimensions: 2.8x0.8mm
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22F1GZZRYG05E APEM
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; flat; red/green/yellow; Ø22mm; IP67; Q22; brass, Type of light indictaor: LED, Kind of indicator: flat, Lamp colour: red/green/yellow, Mounting hole diameter: Ø22mm, IP rating: IP67, Manufacturer series: Q22, Leads: connectors; for soldering, Body material: brass, LED diameter: 18mm, Body colour: grey, Supply voltage: 5V DC, Plating material: chromium, Operating temperature: -40...85°C, Leads dimensions: 2.8x0.8mm.