Produkte > APEM > Q22P1CXXB220E
Q22P1CXXB220E
Q22P1CXXB220E Apem
Q22_Series_V1_HMI_2019-1652749.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators LED Indicator 22mm Prominent 220VAC IP67
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22P1CXXB220E Apem
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; prominent; blue; Ø22mm; IP67; Q22; brass; ØLED: 18mm, Type of light indictaor: LED, Kind of indicator: prominent, Lamp colour: blue, Mounting hole diameter: Ø22mm, IP rating: IP67, Manufacturer series: Q22, Leads: connectors; for soldering, Body material: brass, LED diameter: 18mm, Body colour: silver, Luminosity: 120mcd, LED current: 3mA, Supply voltage: 207...235V AC, Plating material: chromium, Operating temperature: -40...85°C, Leads dimensions: 2.8x0.8mm.
Weitere Produktangebote Q22P1CXXB220E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q22P1CXXB220E Hersteller : APEM indicators-series-Q22.pdf Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; prominent; blue; Ø22mm; IP67; Q22; brass; ØLED: 18mm
Type of light indictaor: LED
Kind of indicator: prominent
Lamp colour: blue
Mounting hole diameter: Ø22mm
IP rating: IP67
Manufacturer series: Q22
Leads: connectors; for soldering
Body material: brass
LED diameter: 18mm
Body colour: silver
Luminosity: 120mcd
LED current: 3mA
Supply voltage: 207...235V AC
Plating material: chromium
Operating temperature: -40...85°C
Leads dimensions: 2.8x0.8mm