Produkte > APEM > Q22Y5SXXSR12E
Q22Y5SXXSR12E
Q22Y5SXXSR12E Apem
APPM_S_A0004510779_1-2538266.pdf
Hersteller: Apem
LED Panel Mount Indicators Supr Bright RED LED 12VDC 22mm Stls Stl
auf Bestellung 25 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details Q22Y5SXXSR12E Apem
Category: LED Panel Mount Indicators, Description: Indicator: LED; flat; red; Ø22mm; IP67; Q22; cables; 200mm; brass, Type of light indictaor: LED, Kind of indicator: flat, Lamp colour: red, Mounting hole diameter: Ø22mm, IP rating: IP67, Manufacturer series: Q22, Leads: cables, Lead length: 0.2m, Body material: brass, LED diameter: 18mm, Body colour: silver, Luminosity: 70mcd, LED current: 40mA, Supply voltage: 12V DC, Plating material: stainless steel, Operating temperature: -40...85°C.
Weitere Produktangebote Q22Y5SXXSR12E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Q22Y5SXXSR12E Hersteller : APEM indicators-series-Q22.pdf Category: LED Panel Mount Indicators
Description: Indicator: LED; flat; red; Ø22mm; IP67; Q22; cables; 200mm; brass
Type of light indictaor: LED
Kind of indicator: flat
Lamp colour: red
Mounting hole diameter: Ø22mm
IP rating: IP67
Manufacturer series: Q22
Leads: cables
Lead length: 0.2m
Body material: brass
LED diameter: 18mm
Body colour: silver
Luminosity: 70mcd
LED current: 40mA
Supply voltage: 12V DC
Plating material: stainless steel
Operating temperature: -40...85°C