Produkte > QUALTEK > QADA-120-12-1442
QADA-120-12-1442
QADA-120-12-1442 Qualtek
QADA-120%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 6.62" L x 2.60" W x 1.54" H (168.1mm x 66.0mm x 39.0mm)
Voltage - Output: 12V
Output Connector: Power DIN, 4 Pin
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 9A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 108 W
auf Bestellung 281 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QADA-120-12-1442 Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 108W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 6.62" L x 2.60" W x 1.54" H (168.1mm x 66.0mm x 39.0mm), Voltage - Output: 12V, Output Connector: Power DIN, 4 Pin, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 9A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 108 W.