Produkte > QUALTEK > QADA-18-5.9-0801
QADA-18-5.9-0801
QADA-18-5.9-0801 Qualtek
QADA-18%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5.9V 18W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.46" L x 1.97" W x 1.34" H (88.0mm x 50.0mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 5.9V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 3A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 18 W
auf Bestellung 173 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QADA-18-5.9-0801 Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 5.9V 18W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.46" L x 1.97" W x 1.34" H (88.0mm x 50.0mm x 34.0mm), Voltage - Output: 5.9V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 3A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 18 W.