Produkte > QUALTEK > QADA-65-15-1402
QADA-65-15-1402
QADA-65-15-1402 Qualtek
QADA-65,72%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 15V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4.34A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
auf Bestellung 529 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QADA-65-15-1402 Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 65W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 15V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4.34A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 65 W.