Produkte > QUALTEK > QADA-65-24-1401
QADA-65-24-1401
QADA-65-24-1401 Qualtek
QADA-65,72%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.71A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Power (Watts): 65 W
auf Bestellung 1245 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details QADA-65-24-1401 Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 65W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 4.53" L x 2.09" W x 1.50" H (115.0mm x 53.0mm x 38.0mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BSMI, CB, CCC, CE, cULus, FCC, GS, PSE, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.71A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Power (Watts): 65 W.
Weitere Produktangebote QADA-65-24-1401
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QADA-65-24-1401 QADA-65-24-1401 Hersteller : Qualtek QADA-65,72 Series-1092848.pdf Desktop AC Adapters 65W 24VDC C14 INLET POWER SUPLY W/OP CON