Produkte > QUALTEK > QADC-45-20-08CB
QADC-45-20-08CB
QADC-45-20-08CB Qualtek
QADC-45,65%20Series.pdf
Hersteller: Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 45W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 3.90" L x 1.96" W x 1.29" H (99.0mm x 49.9mm x 32.8mm)
Voltage - Output: 20V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Cord Length: 39.4" (1.00m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.25A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 100mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W
auf Bestellung 967 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QADC-45-20-08CB Qualtek
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 20V 45W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 3.90" L x 1.96" W x 1.29" H (99.0mm x 49.9mm x 32.8mm), Voltage - Output: 20V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Cord Length: 39.4" (1.00m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: BSMI, CB, CE, cULus, FCC, GS, PSE, RCM, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.25A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 100mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 45 W.