QAS104K122D039
QAS104K122D039 Cornell Dubilier Knowles
QAS_Type.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 39 OHMS/0.1UF TH
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 1200V (1.2kV)
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.600" L x 0.640" W (40.60mm x 16.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: RC Snubber Network
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 39Ohms, C = 0.1µF
Height: 1.040" (26.40mm)