QAS104K600D047
QAS104K600D047 Knowles / Illinois Capacitor
Cornell Dubilier_2-19-2024_QAS data sheet.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.1uF, 600VDC, 27.5x10x17mm, 47Ohms
auf Bestellung 1132 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QAS104K600D047 Knowles / Illinois Capacitor
Description: FILTER RC 47 OHMS/0.1UF TH, Packaging: Bag, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.080" L x 0.390" W (27.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: RC Snubber Network, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Values: R = 47Ohms, C = 0.1µF, Height: 0.670" (17.02mm), Filter Order: 1st, Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT; Snubber, Technology: RC.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
QAS104K600D047 QAS104K600D047 Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) Cornell Dubilier_2-19-2024_QAS data sheet.pdf Film Capacitors 0.1uF, 600VDC, 27.5x10x17mm, 47Ohms
auf Bestellung 1163 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.080" L x 0.390" W (27.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: RC Snubber Network
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 47Ohms, C = 0.1µF
Height: 0.670" (17.02mm)
Filter Order: 1st
Applications: EMI, RFI Suppression; High Pulse, DV/DT; Snubber
Technology: RC
Mindestbestellmenge: 2
QAS104K600D047 QAS104K600D047 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE Cornell Dubilier_2-19-2024_QAS data sheet.pdf Film Capacitors 0.1uF, 600VDC, 27.5x10x17mm, 47Ohms