QAS104K600D220
QAS104K600D220 Cornell Dubilier Knowles
QAS_Type.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 220 OHMS/0.1UF TH
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.080" L x 0.390" W (27.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: RC Snubber Network
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 220Ohms, C = 0.1µF
Height: 0.670" (17.02mm)