QAS105K200D022
QAS105K200D022 Cornell Dubilier Knowles
QAS_Type.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: FILTER RC 22 OHMS/1.0UF TH
Packaging: Bag
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.450" L x 0.390" W (36.80mm x 10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: RC Snubber Network
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 22Ohms, C = 1.0µF
Height: 0.670" (17.02mm)